Obsah fóra Pet Shop Boys v hloubi noci Pet Shop Boys v hloubi noci
...endless thoughts and questions...
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   RegistraceRegistrace
 stránky Pet Shop Boys v hloubi nociWeb   spřízněný internetový hudební obchodShop   ProfilProfil   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 

koncert 3.12.

 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Pet Shop Boys v hloubi noci -> Praha / Blava 2009
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
jajda



Založen: 4.12.2009
Příspěvky: 1

PříspěvekZaslal: 4. prosinec 2009 11:02    Předmět: koncert 3.12. Citovat

Máte někdo nějaké foto z koncertu nebo ještě lépe záznam?????
Díky.J Razz Razz Razz
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
dkboy



Založen: 7.9.2006
Příspěvky: 16
Bydliště: Karlovy Vary

PříspěvekZaslal: 4. prosinec 2009 13:16    Předmět: Citovat

Taky se teším na foto, v kotli kolem mikrofonu se fotilo, ale prudili tam "security stuff". Byli až trapný...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
coufy



Založen: 14.2.2007
Příspěvky: 120

PříspěvekZaslal: 4. prosinec 2009 18:32    Předmět: Citovat

rek bych ze sekuritaci dost kazili naladu v prednich radach myslim ze jinde to tak drsny nebejva co si pomatuju v Berline tak foceni na mobily a digitaky bylo bez problemu vzdyt to ani nebylo zakazany vnaset fakt nechapu proste gumy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
defox



Založen: 17.7.2006
Příspěvky: 38
Bydliště: Brno

PříspěvekZaslal: 7. prosinec 2009 12:22    Předmět: Citovat

kamaradka fotila jak diva (na ty blbecky v oranzovych obleckach drsne kaslala). Takze mame pres cca 120 fotek (ze 4. rady), z cehoz vetsina jsou dost kvalitni. Kdo ma zajem, necht napise, poslu link na stazeni.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
defox



Založen: 17.7.2006
Příspěvky: 38
Bydliště: Brno

PříspěvekZaslal: 7. prosinec 2009 12:26    Předmět: Nejlepší koncert? Citovat

mám jen já takový dojem, že to byl nejlepš koncert? Choreografie, pěkný dvojčátka, scéna neměla chybu, kýčovitý poskakující stromečky na konci, prostě paráda!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
Saša P.



Založen: 23.9.2009
Příspěvky: 3
Bydliště: PRAHA

PříspěvekZaslal: 7. prosinec 2009 13:20    Předmět: Koncík Citovat

Ahojka, taky svou troškou do mlýna přispěju. Praha 3.12.09 byl můj 8. koncert (počítaje i fesťáky), všude to bylo SQELLY, protože PSB miluju a jejich hudba a zpěv jsou pro mne srdeční záležitost se vším všudy. Ale vždycky mne i tak překvapí jak DOKONALÍ jsou ve všem co dělají. Žádné jejich vystoupení pro mne nebylo zklamáním. A lidi? Holt ne všichni chtějí při koncertu juchat. Stála jsem v kotliku,l cca 10 m od podia, proti Neilovi, kolem to žilo, ale ne všichni co si zpívali taky tančili nebo měli ruce nahoře nebo řvali po každé písničce (jako já a naše partička). PSB ocení hl. jejich příznivci - běžný konzumet se často ani nedozví, že maj new songs - v rádiu je nehrají, prodejny je neprezentují, v novinách se taky nepřetrhnou. To je realita. Takový český Kabát zní cca 1000x častěji než pouhé It´s a sin nebo West End Girls. Ale třeba Did you see me coming jsem na českých rádiích neslyšla ANI JEDNOU...
_________________
"..there is always hope.."
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Saša P.



Založen: 23.9.2009
Příspěvky: 3
Bydliště: PRAHA

PříspěvekZaslal: 7. prosinec 2009 13:22    Předmět: Citovat

skvělé fotky na tomhle webu!!! BEZKONKURENČNĚ
_________________
"..there is always hope.."
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Tom
Site Admin


Založen: 1.5.2006
Příspěvky: 874

PříspěvekZaslal: 7. prosinec 2009 14:08    Předmět: Citovat

defox napsal:
kamaradka fotila jak diva (na ty blbecky v oranzovych obleckach drsne kaslala). Takze mame pres cca 120 fotek (ze 4. rady), z cehoz vetsina jsou dost kvalitni. Kdo ma zajem, necht napise, poslu link na stazeni.

Defoxi, psal jsem Ti soukromou zprávu, ale máš plnou schánku na quick.cz - prosím mrkni na tu zprávu a dej mi vědět, případně taky zadej jinou schánku do profilu. Wink
Díky.
_________________
It's time...
http://psb-atdeadofnight.net/cz/
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
neilt



Založen: 19.10.2006
Příspěvky: 8

PříspěvekZaslal: 7. prosinec 2009 15:11    Předmět: koncert supr Citovat

Koncertík naprosto supr. Pořadatelé idioti, stát na tom přikrytém ledě v nevytopené hale nebylo nic moc. Takže Tesla aréna už nikdy více.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Dimo



Založen: 11.9.2009
Příspěvky: 39

PříspěvekZaslal: 7. prosinec 2009 15:17    Předmět: Re: koncert supr Citovat

neilt napsal:
Koncertík naprosto supr. Pořadatelé idioti, stát na tom přikrytém ledě v nevytopené hale nebylo nic moc. Takže Tesla aréna už nikdy více.


Pořadatelé jsou idioti, ostatně jejich přístup k prodeji lístků... v médiích nic, reklama téměř nula... Ale nebýt jich, tak tu PSB nebudou a nebudeme mít zážitek na celý život. Každopádně přístě chci zkusit zahraničí, v Londýně bylo 16 000 lidí, to je jiné kafe (viz http://www.youtube.com/watch?v=IJ4s225fjzk).
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
neilatron



Založen: 8.12.2009
Příspěvky: 19

PříspěvekZaslal: 8. prosinec 2009 13:24    Předmět: Citovat

Applause naaadhera -moje druha rada pred Neilem Embarassed -v te krabici - ty usi jak mu svitily...jeho "flirtovaci" moznosti mne vzdy sokuji Laughing ,a jeho mimika behem"too much of everythin is never enough"... plus "King s Cross" se zavrenyma ocima
..jen ten z ochranky mne nenechal zapomenout,kde ze to jsem../mne nefunguje ta linka-odkaz -jak tam skocil/-
IDOSCH zafungovalo fakt skvele /v te moji bile ruske cepici mne bylo fajn...a na okamzik mne napadlo,ze Neil tu svou cernou vystrachal nekde vzadu kvuli mne Laughing Laughing Laughing
no tak na chvili takovy pocit... Razz
...V Londyne maji jeste listky i na stani Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Czecha



Založen: 27.5.2009
Příspěvky: 144
Bydliště: Nizozemi

PříspěvekZaslal: 9. prosinec 2009 15:33    Předmět: Citovat

Tu Neilovu cepici jsem videla v suvenyrech u Staromaku a zvazovala jestli si ji mam koupit.Nakonec jsem si ji nekoupila a ted toho lituji.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Czecha



Založen: 27.5.2009
Příspěvky: 144
Bydliště: Nizozemi

PříspěvekZaslal: 29. prosinec 2009 1:56    Předmět: Citovat

Super Pandemonium.

http://www.youtube.com/watch?v=GGAjf6zKZsg

Stoji za zhlédnuti.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Pet Shop Boys v hloubi noci -> Praha / Blava 2009 Časy uváděny v GMT + 2 hodiny
Strana 1 z 1

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.



Powered by php B.B. © 2001, 2005 php B.B. Group
Český překlad php B.B. Czech - www.phpbbcz.com

NAVRCHOLU.cz