Obsah fóra Pet Shop Boys v hloubi noci Pet Shop Boys v hloubi noci
...endless thoughts and questions...
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   RegistraceRegistrace
 stránky Pet Shop Boys v hloubi nociWeb   spřízněný internetový hudební obchodShop   ProfilProfil   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 

PSB v Praze 3.12.2009 (a taky v Bratislavě 1. 12.)
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Pet Shop Boys v hloubi noci -> Praha / Blava 2009
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
fulin



Založen: 25.5.2006
Příspěvky: 89
Bydliště: Most

PříspěvekZaslal: 18. září 2009 18:30    Předmět: Citovat

Mě by docela zajímalo proč nabízeji na stání jen 1000 vstupenek, když třeba na Prodigy nabízej mnohem mnohem víc.
_________________
ful
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
fulin



Založen: 25.5.2006
Příspěvky: 89
Bydliště: Most

PříspěvekZaslal: 18. září 2009 18:33    Předmět: Citovat

Mimochodem když jsem byl před třemi lety v Litvínově na Camouflage tak tam bylo 300!! lidí. Bylo to sice intimní, mohl jsem se na ně šáhnout, ale taky dost smutný a jich mi bylo líto ikdyž to odehráli profi...
_________________
ful
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Kittyflip



Založen: 3.2.2007
Příspěvky: 86
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: 19. září 2009 13:12    Předmět: pesimista Citovat

Tom napsal:
A není trochu brzo na to, aby byl nějakej velkej nával? (Tím spíš v současný ekonom. situaci.) Dyť je to ještě 2,5 měsíce, a myslím, že propagace a články se objeví až v listopadu; čistě laicky bych předpokládal, že třeba čtvrtina celkem prodaných lístků se může prodat během posledních dvou týdnů před koncertem.


Posluchače PSB bych do vrstech postiženou současnou ekonom. situací asi nezařazoval. Jinak i přes optimistickou poznámku já osobně to vidim bledě. Přesunout do menších prostor nebo to bude zrušený. Jako co si myslej, žádný promo a žádná reklama NIC !!!
_________________
How much do you need?!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Tom
Site Admin


Založen: 1.5.2006
Příspěvky: 874

PříspěvekZaslal: 20. září 2009 1:42    Předmět: Re: pesimista Citovat

Kittyflip napsal:
Posluchače PSB bych do vrstech postiženou současnou ekonom. situací asi nezařazoval.

Proč jako? Hudební vkus se snad neřídí peněženkou.
_________________
It's time...
http://psb-atdeadofnight.net/cz/
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
Dimo



Založen: 11.9.2009
Příspěvky: 39

PříspěvekZaslal: 20. září 2009 21:32    Předmět: Citovat

Neříkám, že tomu rozumím, mám koncerty jako koníček a na cca 50 velkých koncertech jsem byl, proto tvrdím, že:

- Nejvíce lístků se prodá po oznámení koncertu. Neexistuje, že ?třeba čtvrtina celkem prodaných lístků se může prodat během posledních dvou týdnů před koncertem?.

- Většina kapel dopředu oznámí, kde cca bude hrát, a obvykle se také oznamuje převážná část turné najednou, aby si fandové mohli vybrat, kdy kam pojedou.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
jaro



Založen: 19.9.2006
Příspěvky: 782
Bydliště: Banská Bystrica

PříspěvekZaslal: 21. září 2009 10:43    Předmět: Citovat

...tu je aktuálny stav predaja lístkov na Blavu : http://www.ticketportal.sk/predstavenie_javisko_view.asp?IDPred=119968
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
defox



Založen: 17.7.2006
Příspěvky: 38
Bydliště: Brno

PříspěvekZaslal: 21. září 2009 14:22    Předmět: Brano Jancich Citovat

Tak sem mu napsal a za pet minut tato strucna odpoved:

Dobry den,
reklama zacina od 10teho mesiaca, este je skoro - samozrejme koncert bude!
Pekny den

Tak asi neco bude...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
Saša P.



Založen: 23.9.2009
Příspěvky: 3
Bydliště: PRAHA

PříspěvekZaslal: 23. září 2009 9:34    Předmět: PSB koncerty atd. Citovat

Ajoj, tak jsem se konešně taky přihlásila na forum Laughing . Ke koncertům bych ráda poznamenala, že jsou až za víc jak 2 měsíce, takže dejte čas agentuře na propagaci-dělá se vždycky až tak 4 týdny před. Z vlastních zkušeností vím, že je to dobře zvolená taktika. Vezměte si, že fandové to vědí hned-a lístky si letí koupit co nejdřív. A ostatní kdyby viděli plakát v srpnu nebo na zač. září - 3 měsíce před koncertem, řeknou si "času dost", ale jakmile plakáty znmizí (jsou přelepený), vypustí to...Do Rádia KISS jsem napsala před týdnerm (na PSB song reagovali povzdechem, že se snad někdy dočkáme, že PSB zas přijedou. Odpověděli toto: Díky za info,po pravdě jejich prosincové show neregistruju ani já,tudíž omluv ranní kolegy.Určitě to
napravíme a dáme vědět,koneckonců Pet Shop Boys jsou srdcovkou nás všech.Tobě díky za všimnutí,zjednáme
nápravu.Fajn den Milan

a na PSB on-line, Ch. Dahlovi, jsem oba termíny napsala taky.
TĚŠÍÍÍÍM SEEEE
Saša
_________________
"..there is always hope.."
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Kittyflip



Založen: 3.2.2007
Příspěvky: 86
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: 23. září 2009 11:30    Předmět: Re: PSB koncerty atd. Citovat

Saša P. napsal:
Ajoj, tak jsem se konešně taky přihlásila na forum Laughing . Ke koncertům bych ráda poznamenala, že jsou až za víc jak 2 měsíce, takže dejte čas agentuře na propagaci-dělá se vždycky až tak 4 týdny před. Z vlastních zkušeností vím, že je to dobře zvolená taktika. Vezměte si, že fandové to vědí hned-a lístky si letí koupit co nejdřív. A ostatní kdyby viděli plakát v srpnu nebo na zač. září - 3 měsíce před koncertem, řeknou si "času dost", ale jakmile plakáty znmizí (jsou přelepený), vypustí to...Do Rádia KISS jsem napsala před týdnerm (na PSB song reagovali povzdechem, že se snad někdy dočkáme, že PSB zas přijedou. Odpověděli toto: Díky za info,po pravdě jejich prosincové show neregistruju ani já,tudíž omluv ranní kolegy.Určitě to
napravíme a dáme vědět,koneckonců Pet Shop Boys jsou srdcovkou nás všech.Tobě díky za všimnutí,zjednáme
nápravu.Fajn den Milan

a na PSB on-line, Ch. Dahlovi, jsem oba termíny napsala taky.
TĚŠÍÍÍÍM SEEEE
Saša


jooo bylo by fajn kdyby moderátoři rádií k tomuhle koncertu občas pak taky něco kvákli
_________________
How much do you need?!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Dimo



Založen: 11.9.2009
Příspěvky: 39

PříspěvekZaslal: 23. září 2009 11:51    Předmět: Citovat

Však to je ten průser, o kterém jsem psal - že v médiích to téměř nebylo. Organizátoři měli zajistit, ať se všude točí, že koncert bude. Nějaká malá zmínka byla v MF Dnes a tím to skončilo. Měli to všude rozeslat, dát novinářům co nejvíce infa, připravit s nima třeba nějaký speciál o PSB apod. Jenže ono nic.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Kittyflip



Založen: 3.2.2007
Příspěvky: 86
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: 24. září 2009 21:42    Předmět: snaha Citovat

Dimo napsal:
Však to je ten průser, o kterém jsem psal - že v médiích to téměř nebylo. Organizátoři měli zajistit, ať se všude točí, že koncert bude. Nějaká malá zmínka byla v MF Dnes a tím to skončilo. Měli to všude rozeslat, dát novinářům co nejvíce infa, připravit s nima třeba nějaký speciál o PSB apod. Jenže ono nic.


hužel, moderátoři co znám už v rádiích nepracují, protože po změnách nechtěli dělat pouze "kukačky" na oznámení kolik je hodin a Mareš nevim nevim Laughing Laughing Laughing zkusim ještě Apfelthalera
_________________
How much do you need?!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
martin



Založen: 7.7.2006
Příspěvky: 316
Bydliště: blízko Prahy

PříspěvekZaslal: 26. září 2009 15:44    Předmět: Citovat

Mám dotaz. Uvažuju o lístku za 1490,- na sezení. Rád bych okouknul Chrisovo nádobíčko, takže váhám mezi sektorem 300 a 204. Sektor 001 mi přijde docela dole. U sektoru 204 ( a na druhé straně 213 ) mám ale dojem, že už to bude "behind the stage". Rolling Eyes Může někdo poradit?
_________________
Nejlepší zpěvačka je Sylvia Mason-James.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
minoma



Založen: 22.6.2008
Příspěvky: 14

PříspěvekZaslal: 20. říjen 2009 18:47    Předmět: Citovat

Tak jsem viděl v Brně na Vinohradech velkej bilboard s nádhernou reklamou na PSB a jejich koncert v Praze Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Czecha



Založen: 27.5.2009
Příspěvky: 144
Bydliště: Nizozemi

PříspěvekZaslal: 20. říjen 2009 20:45    Předmět: Citovat

Minoma, nechces nam je vyfotit?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
minoma



Založen: 22.6.2008
Příspěvky: 14

PříspěvekZaslal: 24. říjen 2009 19:28    Předmět: Citovat

Tady je

Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Pet Shop Boys v hloubi noci -> Praha / Blava 2009 Časy uváděny v GMT + 2 hodiny
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Další
Strana 4 z 10

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.



Powered by php B.B. © 2001, 2005 php B.B. Group
Český překlad php B.B. Czech - www.phpbbcz.com

NAVRCHOLU.cz