Obsah fóra Pet Shop Boys v hloubi noci Pet Shop Boys v hloubi noci
...endless thoughts and questions...
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   RegistraceRegistrace
 stránky Pet Shop Boys v hloubi nociWeb   spřízněný internetový hudební obchodShop   ProfilProfil   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 

Kdy a jak jste se dostali k PSB a co bylo dál
Jdi na stránku 1, 2, 3, 4, 5  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Pet Shop Boys v hloubi noci -> Fandové se představují
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Tom
Site Admin


Založen: 1.5.2006
Příspěvky: 874

PříspěvekZaslal: 10. květen 2006 12:47    Předmět: Kdy a jak jste se dostali k PSB a co bylo dál Citovat

K tomuto tématu mě inspiroval warp - jak jste se dostali k PSB?

Ja je poslouchal nekdy od roku cca 89, kazetu s Actually (coz jsem zjistil az dodatecne Smile ). To jsem byl jeste na ZS, ve tride byli celkem oblibeni. Smile) Pak postupne pribyvaly dalsi kazety, taky mam nekdy z te doby madarske LP Actually Smile, mezitim jsem se dostal na koncert v 91. (jeste porad jako zak ZS Cool ).

Pak prislo Very a ja, jiz s mini-vezi, zacal kupovat CD a singly (Chvili trvalo, nez jsem pochopil, proc jsou videoklipy zrovna k tem a tem pisnickam. Smile) ). Muj prvni singl CYFH? jsem sehnal dokonce v mistnim obchode. Ale jinak cesky trh tehdy nic moc, nastesti jsem se obcas dostal treba do Nemecka. Aspon ze vyslo Alternative a i cesky clovek mohl mit vsechny "normalni" pisnicky.

Nekdy v 96-97 jsem se dostal k internetu a ruznym PSB strankam, a to byla nadhera mit moznost konecne si precist texty. Jejich hudba dostala novou dimenzi. Cool

Byl jsem nadsen, kdyz mi v 99. prislo oznameni z fanklubu, ze PSB budou opet v CR. Smile (Tehdy v 91. jsem listek mel na posledni chvili - nastesti byli na titulce Rock & Popu.) No a pak pred koncertem jsem zprovoznil vlastni web. Smile

A jaky je Vas PSB pribeh? Smile
_________________
It's time...
http://psb-atdeadofnight.net/cz/


Naposledy upravil Tom dne 7. listopad 2006 21:06, celkově upraveno 1 krát.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
warper



Založen: 8.5.2006
Příspěvky: 77

PříspěvekZaslal: 10. květen 2006 16:41    Předmět: Citovat

Ja se k PSB dostal diky radiu KISS Praha - tehdy v 91-92 vysilalo jen v Praze, ale ja ho "chytal" pres kabelovku.
Nevim jak ted, ale tehdy tam PSB hrali takrka denne no a taky diky MTV, kde jsem tusim ke konci roku 92 zahledl video Go West. Prave Very odstartovalo muj zajem a zkoumani "co jsou PSB vlastne zac"? Tehdy to byla moje prvni MC Very, pozdeji CD a jeste pozdeji jsem v Nachode sehnal v jednom mistnim CD Shopu Very LEGO.
Otec mi pres znameho sehnal v Nemecku VHSku Performance a pak uz se to kupilo Razz
V roce '91 jsem je jeste v Praze nestihl, to az v '99 a bylo to neco neskutecneho.. Skoro jsem ztratil hlas a usi, protoze jsem si vybral stojaka v prvni rade napravo pred hradbou repro beden, takze to byl hukot Cool
Jak pise Tom - internet mnohe zmenil, jsem od '97 na internetu denne a mam tak rychly prisun informaci a hlavne materialu, ktere jsou tezko dostupne. Uz nejsem odkazan na pisalky, kteri do toho kolikrat "opravdu vidi" Rolling Eyes
Diky eBay a jinym aukcim, shopum, mam moznost nakupovat raritky a obcas toho vyuzivam a to hlavne pri nakupu vinylu - ty miluju Cool
Nejakou dobu jsem mel i svuj PSB web, ale diky roku na vojne nebyl udrzovany a pak jsem se k tomu uz nevratil.

BTW nemate nekdo neverejne video Drunk?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
FantasticVoyage



Založen: 8.5.2006
Příspěvky: 524
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: 10. květen 2006 17:56    Předmět: Citovat

Hm... Já jsem dost čerstvej fanda ( Exclamation hrozný slovo... Laughing ).

PSB jsem sice registrovala od "Go West" - to mi bylo 6 a tu písničku jsem absolutně nenáviděla. Embarassed Jenže v tý době jsem nemusela vůbec žádnou hudbu, takže to není zas takovej div. Smile

Jinak jsem PSB znovuobjevila s "Home and Dry" a "I Get Along", ty singly se mi líbily, ale ještě ne natolik, abych se uráčila si tehdy obstarat album.

Paradoxně, (dokážu si představit, jak by se teď asi Neil tvářil Razz ), jsem se k PSB dostala úplnou náhodou, když jsem si stáhla tak před půl rokem pár písniček na netu. Oba pánové mi přijdou hodně zábavní, líbí se mi jejich humor - a - samozřejmě - hlavně se mi líbí jejich hudba

Tak teď jsem tu, mám pár alb a DVD už se děsně těším na "Fundamental"! Cool

(A na Love Planet Smile )
_________________

**---I am a DJ--I am what I play--I've got believers--Believing me---**
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky MSN Messenger
Flyer



Založen: 8.5.2006
Příspěvky: 549
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: 10. květen 2006 22:16    Předmět: Citovat

Už si přesně nepamatuji, kdy jsem poprvé zaregistroval PSB, ale už to bude hodně dávno, zřejmě v době, kdy byl obrovským hitem singl Go West. Fanouškem PSB jsem ale dost krátce - teprve od roku 2002, kdy v rádiích neustále hrál nový singl Home and Dry. Tato písnička se mi natolik zalíbila, že jsem za začal zajímat o diskografii tohoto dua, následně jsem si poslechl několik dalších písniček a postupem času si sehnal všechny řadové alba. Momentálně jsou PSB mými nejoblíbenějšími hudebními interprety, jejich hudba je blízká mému srdci a v neposlední řadě mi i pomohla překonat nejednu těžkou životní situaci.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail MSN Messenger
Paul80



Založen: 5.5.2006
Příspěvky: 106
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: 10. květen 2006 22:50    Předmět: Citovat

Mé začátky s PSB sahají až někdy do roku 1987...To jsem coby malé dítě cestoval s našimi do Maďarska a v té době vznikali hity,které se do mého podvědomí neuvěřitelně zapsali a staly se pro mě nesmrtelnými Rolling Eyes ,to jsem ale ještě moc nevnímal,co je to za skupinu....

Za několik let později jsem se dostal ke kazetě s kompilací Discography,kterou jsem si natolik oblíbil,že jsem častým přehráváním pásek zcela zničil Laughing
V té době jsem coby žák 5. třídy základky udělal referát na Behaviour a zaujetí k této "dvojce" mi vydrželo až do teď Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Tom
Site Admin


Založen: 1.5.2006
Příspěvky: 874

PříspěvekZaslal: 11. květen 2006 14:35    Předmět: Citovat

Paul80 napsal:
V té době jsem coby žák 5. třídy základky udělal referát na Behaviour a zaujetí k této "dvojce" mi vydrželo až do teď Wink


Mno, já jednou o PSB udělal referát na VŠ... Laughing Obor? Historie. Laughing Laughing Kurs "Britské moderní dějiny" nebo tak nějak. Smile Název zhruba "Reflexe sociálních témat v textech PSB". Mr. Green
_________________
It's time...
http://psb-atdeadofnight.net/cz/
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
warper



Založen: 8.5.2006
Příspěvky: 77

PříspěvekZaslal: 11. květen 2006 19:55    Předmět: Citovat

Tom napsal:
Paul80 napsal:
V té době jsem coby žák 5. třídy základky udělal referát na Behaviour a zaujetí k této "dvojce" mi vydrželo až do teď Wink


Mno, já jednou o PSB udělal referát na VŠ... Laughing Obor? Historie. Laughing Laughing Kurs "Britské moderní dějiny" nebo tak nějak. Smile Název zhruba "Reflexe sociálních témat v textech PSB". Mr. Green


A jak to bylo prijato, mel jsi uspech? Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Tom
Site Admin


Založen: 1.5.2006
Příspěvky: 874

PříspěvekZaslal: 11. květen 2006 22:17    Předmět: Citovat

warper napsal:
A jak to bylo prijato, mel jsi uspech? Smile


Joo, bylo nas tam asi 20, a z toho prace asi tri lidi (vcetne me! Smile ) asistent zminil Smile a praci si nechal. Mr. Green Mozna nejprijemnejsi zapocet na VS. Smile

Mimochodem, ten asistent se jmenoval Elinger (nebo Ellinger), napsal napr. Dejiny Britanie; obcas publikuje.
_________________
It's time...
http://psb-atdeadofnight.net/cz/
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
Funny Uncle



Založen: 13.5.2006
Příspěvky: 3
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: 13. květen 2006 13:50    Předmět: Citovat

Ve skutečnosti jsem PSB začal polouchat někdy v roce 1987. Kamarád poslouchal It´s a sin a já mu říkal:"Co to je za hrůzu?". Pozn.: V té době jsem znal jen Dalibora Jandu a Karla Gotta! No a nakonec to dopadlo tak, že jsem se stal skalním fanouškem a nezačal jsem poslouchat nic, co by mi dokázalo PSB nahradit. PSB pro mě znamená moc. Spousta životních zážitků a zkušeností se váže ke každému albu po dobu 19 let, hmm... budu mít brzy 20ti leté PSB výročí. Jsem rád, že jsem s Pavlem také fanouškem "dědečkem". A ne jen s Pavlem, ale i s Tomem M., se kterým společně posloucháme PSB. Můj pohled na PSB je zcela jiný nebo to jen nedokážu popsat. Zarámované plákaty v mém pokoji jsem schopen dát i do obývacího pokoje jako dekoraci - nevím co na to má nastávající, ale zatím žadná není tak to nemusím řešit. Prostě PSB mne okozlili a jsem rád, že jsem na fóru, kde jsou další fandové zaměření na stejný styl hudby.
_________________
Funny Uncle
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Romario_de_souza.11.



Založen: 14.5.2006
Příspěvky: 1
Bydliště: Obristvi 59

PříspěvekZaslal: 14. květen 2006 19:04    Předmět: Citovat

No koukam ze se to tady pomalu rozjizdi Evil or Very Mad Tak take pridam polinko Wink ja zacal Pet Shop Boys poslouchat v roce 1990 to jsem jednou nemel doma co delat a zacal jsem projizdet segre kazety a najednou to prislo Surprised))bylo tam Behaviour a ja se to pustil a mel jsem novou lasku na celej zivot Pet Shop Boys tu kazetu sem doslova znicil Surprised))zacal jsem schanet vse o PSB novinove clanky plakaty stacilo slovo Pet Shop Boys v novinach v radiu a ja citil jak mi busi srdce Surprised))To mi bylo 8let:o))A pak to prislo GO WEST a ja se zamiloval podruhe a jeste silnejs nez predtim Surprised))Pak to dlouhe cekani a prislo Altenative a pro me jedna z nejlepsich pisni PSB "Paninaro oooo"Surprised))Fantazie pak NYCB a pri te prilezitosti koncert v Praze na ktery jsem jel ze Skodou 1000mb 140km rychlosti z Chomutova Surprised))A je toho mnohem vic doufam ze bude nekde nake setkani fan clubu PSB tak se mnou urcite pocitejte jo a do Tabora urcite prijedu!!!Tak se zatim vsichni mejte a I love you PET SHOP BOYS!!!!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Salmon



Založen: 12.5.2006
Příspěvky: 140
Bydliště: Coma

PříspěvekZaslal: 14. květen 2006 19:20    Předmět: Citovat

V styroch rokoch co otec nahraval na MTV klipy som zboznoval Can You Forgive Her alias "okuliare 1", Go West alias "socha slobody" a I Wouldn't Normally Do This Kind of Thing alias "okuliare 2" a pustal som si ich spolu s Jacksonovym "Black or White" (akurat tam som sa strasne bal toho zaciatku ako Culkin vyhodi tatika do vzduchu a vzdy som utiekol z izby Smile ) a blbostou s naprosto sialenym klipom "I Wanna Be a Hippy" stale dokola (resp. pustal mi ich otec) Smile Potom som mal na zhruba 8 rokov abstak, dalej som sa (vtedy som bol oddany beatlesak Smile ) dostal k West End Girls na vyberovke 80. rokov, kvoli nej som vyhrabal v krabici tie kazety s klipmi, tentokrat ma zaujali okrem klipov aj pesnicky... Smile No a na Vianoce kamarat dostal Very, Discography a Alternative... a srdcovka bola na svete Smile (a to ma este len cakalo Behaviour a Battleship Potemkin Cool )
_________________
Aboard an old pirate ship made of wet souls
we plunder and pillage from North to South poles
we only steal metal like guns, tanks and toasters
we melt it all down and we make rollercoasters!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
warper



Založen: 8.5.2006
Příspěvky: 77

PříspěvekZaslal: 15. květen 2006 10:01    Předmět: Citovat

Salmon napsal:
V styroch rokoch co otec nahraval na MTV klipy som zboznoval Can You Forgive Her alias "okuliare 1", Go West alias "socha slobody" a I Wouldn't Normally Do This Kind of Thing alias "okuliare 2" a pustal som si ich spolu s Jacksonovym "Black or White" (akurat tam som sa strasne bal toho zaciatku ako Culkin vyhodi tatika do vzduchu a vzdy som utiekol z izby Smile ) a blbostou s naprosto sialenym klipom "I Wanna Be a Hippy" stale dokola (resp. pustal mi ich otec) Smile Potom som mal na zhruba 8 rokov abstak, dalej som sa (vtedy som bol oddany beatlesak Smile ) dostal k West End Girls na vyberovke 80. rokov, kvoli nej som vyhrabal v krabici tie kazety s klipmi, tentokrat ma zaujali okrem klipov aj pesnicky... Smile No a na Vianoce kamarat dostal Very, Discography a Alternative... a srdcovka bola na svete Smile (a to ma este len cakalo Behaviour a Battleship Potemkin Cool )


Battleship Potemkin jsem videl jak v originale, tak v ozvuceni PSB a musim priznat, ze to rozhodne neni podivana pro kazdeho, ale je to zajimave a kazdy HC fanda by to mel videt! Cool
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Salmon



Založen: 12.5.2006
Příspěvky: 140
Bydliště: Coma

PříspěvekZaslal: 15. květen 2006 14:13    Předmět: Citovat

Battleship Potemkin je umelecky klenot, spolu s Behaviour a DSOTM imho najlepsie albumy ever... Smile
_________________
Aboard an old pirate ship made of wet souls
we plunder and pillage from North to South poles
we only steal metal like guns, tanks and toasters
we melt it all down and we make rollercoasters!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
Tom
Site Admin


Založen: 1.5.2006
Příspěvky: 874

PříspěvekZaslal: 15. květen 2006 15:17    Předmět: Citovat

Salmon napsal:
Battleship Potemkin je umelecky klenot, spolu s Behaviour a DSOTM imho najlepsie albumy ever... Smile


DSOTM Question Smile
_________________
It's time...
http://psb-atdeadofnight.net/cz/
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
Tom
Site Admin


Založen: 1.5.2006
Příspěvky: 874

PříspěvekZaslal: 15. květen 2006 15:36    Předmět: Citovat

Jinak, minulý týden to bylo patnáct let, co PSB koncertovali v Praze... Smile
_________________
It's time...
http://psb-atdeadofnight.net/cz/
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Pet Shop Boys v hloubi noci -> Fandové se představují Časy uváděny v GMT + 2 hodiny
Jdi na stránku 1, 2, 3, 4, 5  Další
Strana 1 z 5

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.



Powered by php B.B. © 2001, 2005 php B.B. Group
Český překlad php B.B. Czech - www.phpbbcz.com

NAVRCHOLU.cz