Obsah fóra Pet Shop Boys v hloubi noci Pet Shop Boys v hloubi noci
...endless thoughts and questions...
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   RegistraceRegistrace
 stránky Pet Shop Boys v hloubi nociWeb   spřízněný internetový hudební obchodShop   ProfilProfil   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 

Co jste zač? :)
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Pet Shop Boys v hloubi noci -> Fandové se představují
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Milan



Založen: 22.9.2007
Příspěvky: 8
Bydliště: Liberecko

PříspěvekZaslal: 6. listopad 2007 0:00    Předmět: Citovat

Flyer napsal:
Záhada vyřešena - je to tento song: http://www.last.fm/music/Mike+Batt/_/Love+Makes+You+Crazy

Tímto bych chtěl velice poděkovat Flyerovi za pomoc,skutečně to je ona skladba,hned sem si stáhnul videoklip z youtube a taky mp trojku,teď du poslouchat zda je interpret totožný,nebo zda to psb přezpívali,videoklip je jakoby vypadl z dílny PSB Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Tessien



Založen: 3.1.2008
Příspěvky: 1

PříspěvekZaslal: 3. leden 2008 14:04    Předmět: :-) Citovat

Jmenuju se Marek, je mi 33 a pracuju v jedné auditorské společnosti Smile Ale ne jako auditor Big Grin PSB miluju od dětství. Mimo PSB teda poslouchám trochu jiné věci - Laibach, Infected Mushroom, Skazi, Astral Projection, Eskimo, Talamasca, MFG, Goa Gil, ale PSB jsou pro mě prostě jedničky... Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
prcopsb



Založen: 8.1.2008
Příspěvky: 3
Bydliště: Kremnica SK

PříspěvekZaslal: 8. leden 2008 20:32    Předmět: PSB Citovat

volam sa tomas mam 16 rokov.....pet shop boys pocuvam uz od svojich 14 rokov ked som nasiel este magnetofonove pasky pet shop boys co moj oco pocuval tak som si ich pustil a zapacili sa mi ich hudba je uplne nieco ine milujem ich nadovsetko byt na ich koncerte tak to by bol zazitok na cely zivot Smile
_________________
Pet Shop Boys FOREVER
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
Alis



Založen: 13.5.2006
Příspěvky: 73
Bydliště: Trutnov

PříspěvekZaslal: 16. únor 2008 19:32    Předmět: Citovat

Tak jsem si řekla, že už bych tu také mohla o sobě něco napsat Cool

Jmenuji se Alena, je mi 27 let a jsem z východních Čech Smile V současné době jsem v pátém ročníku na ČZU v Praze a do budoucna bych se chtěla věnovat účtařině.

Hudba mě zajímala už od mala. Moje první zahraniční kazeta byla od Roxette Cool a později jsem si zamilovala Michaela Jacksona, Madonnu a v roce 1993 přišla moje největší hudební láska Petšopáci. Anxious Kromě těchto tří interpretů nejvíc poslouchám Modern Talking, Blue System, Army of Lovers, Kylie a Danii Minoque, Geri Halliwell, Ivana Mládka, Těžkej Pokondr, Scooter, Karla Gotta, Helenu Vondráčkovou či ABBu. Potom už jde spíš o "vyzobávky" od všech možných interpretů populární hudby. Jinak nevyhledávám rock, hip-hop, rap, metal apod.

Ve svém volném čase se nejvíce věnuji svým webům, mezi které patří stránky Alana Rickmana či Jevgenije Pljuščenka (viz. http://alis.mysteria.cz/webdesign.htm). Razz
_________________

The Ghost Of Myself
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
Becky



Založen: 20.11.2009
Příspěvky: 173

PříspěvekZaslal: 22. listopad 2009 11:10    Předmět: Citovat

Srdecne pozdravy z vychodneho Slovenska. Moje meno je Rebeka vek- viac ako 13 rokov Mr. Green . Este sa asi neratam ako pravy PSB fan, pocuvam ich asi len pol roka, ale uz od nich nedokazem odtrhnut usi. Smile Inak som celkom normalny student, zaujimam sa o cudzie jazyky, prirodne vedy literaturu, relaxujem pri dobrej knihe, hudbe alebio s priatelmi. Razz K PSB som sa dostala nahodou,ale odvtedy su mojou najvacsou laskou. Okrem nich pocuvam rozne veci napr. R.E.M, Moby, hip-hop, rap a podobne veci vobec nemusim

Naposledy upravil Becky dne 11. prosinec 2009 16:08, celkově upraveno 1 krát.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
jena221



Založen: 7.12.2009
Příspěvky: 21

PříspěvekZaslal: 8. prosinec 2009 0:50    Předmět: Citovat

Ahojte všetci vospolok, volám sa Jana a som zo Skalice (SR) a som závislá od PSB už 22 rokov! Asi z toho už nikdy nevyrastiem Laughing
O pár dní budem mať 35 rokov,ale keď sa jedná o PSB,tak moje okolie má dojem, že mám len 12! Laughing Rolling Eyes
Dúfam, že tu nájdem mne podobných závislákov !
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Pet Shop Boys v hloubi noci -> Fandové se představují Časy uváděny v GMT + 2 hodiny
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3
Strana 3 z 3

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.



Powered by php B.B. © 2001, 2005 php B.B. Group
Český překlad php B.B. Czech - www.phpbbcz.com

NAVRCHOLU.cz