Obsah fóra Pet Shop Boys v hloubi noci Pet Shop Boys v hloubi noci
...endless thoughts and questions...
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   RegistraceRegistrace
 stránky Pet Shop Boys v hloubi nociWeb   spřízněný internetový hudební obchodShop   ProfilProfil   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 

koncert wooow...
Jdi na stránku 1, 2, 3, 4  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Pet Shop Boys v hloubi noci -> Praha / Blava 2009
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
rrasty



Založen: 29.2.2008
Příspěvky: 2
Bydliště: Bratislava

PříspěvekZaslal: 28. srpen 2009 17:17    Předmět: koncert wooow... Citovat

tak sme sa , som sa, dockal. po treti krat uvidim nazivo moju srdcovku. kusok od mojho domu v Blave a potom samozrejme Wien. bolo na case. naposledy to bolo 1999 v prahe co som neila a Chrasa videl nazivo. Vravim a kricim Y E S.
_________________
rrasty
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
martin



Založen: 7.7.2006
Příspěvky: 316
Bydliště: blízko Prahy

PříspěvekZaslal: 29. srpen 2009 9:02    Předmět: Citovat

Hlavně, aby v Blavě nebyla prázdná hala. Sad I když, jestli budou lístky levnější než ve Vídni, tak by možná mohli lidi z Rakouska jet na koncert spíš do Blavy než do Vídně. Uvidíme.
_________________
Nejlepší zpěvačka je Sylvia Mason-James.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Tom
Site Admin


Založen: 1.5.2006
Příspěvky: 874

PříspěvekZaslal: 29. srpen 2009 13:03    Předmět: Citovat

Lidi, proberte se. Máte svý idoly na dosah ruky, tak na co si pořád stěžujete Question Exclamation Rolling Eyes Byste snad byli spokojenější, kdyby tu nekoncertovali... Budou třeba hrát v normálně zaplněný hale, a - když voni nezahráli tuhle písničku... a byl blbej zvuk... A támhleto tohleto...................
_________________
It's time...
http://psb-atdeadofnight.net/cz/
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
Kelly



Založen: 23.10.2008
Příspěvky: 24

PříspěvekZaslal: 29. srpen 2009 23:18    Předmět: Citovat

Já naprosto souhlasím s Tomem, je to zázrak že tady budou, fakt jsem tomu nevěřila. A proto, užijme si své miláčky se vším všudy, kašlu na to že Neil začne zpívat dřív než má, to je toho, hlavní přece je, že je blízko nás a o to přece jde. Teda alespon já to tak cítím.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Ivan Laššan



Založen: 12.8.2006
Příspěvky: 56

PříspěvekZaslal: 5. prosinec 2009 1:20    Předmět: Citovat

Praha koncert. Wow, to bylo!!!
Pořád z toho ještě nejsem úplně probraný, jsem fakt nadšený. Viděl jsem je naživo poprvé. V televizi mi jejich koncerty nepřišli nikdy kdoví jaké, ale ve skutečnosti to působí úplně jinak. I to Neilové rozhazování rukama vipadá na živo o moc líp. Mají opravdu charisma, Neil vše podával s naprostou elegancí sobě vlastní a Chris je prostě frajer. A tanečnici/zpěvaci byli taky super (rozhodně šmrncovnější než ti čtyři černoši v Nightlife tour a Silvia Mason James se mi taky, abych řek pravdu při jejich živákách příliš nelíbí). A ty skvělé byly i ty přetvarovávající kostky. Jsem rád že to udělali právě takto a že jsem měl tu čest je vidět na vlastní oči.
Opravdu super zážitek!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Kittyflip



Založen: 3.2.2007
Příspěvky: 86
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: 6. prosinec 2009 17:15    Předmět: Love planet Citovat

Ivan Laššan napsal:
Praha koncert. Wow, to bylo!!!
Pořád z toho ještě nejsem úplně probraný, jsem fakt nadšený. Viděl jsem je naživo poprvé. V televizi mi jejich koncerty nepřišli nikdy kdoví jaké, ale ve skutečnosti to působí úplně jinak. I to Neilové rozhazování rukama vipadá na živo o moc líp. Mají opravdu charisma, Neil vše podával s naprostou elegancí sobě vlastní a Chris je prostě frajer. A tanečnici/zpěvaci byli taky super (rozhodně šmrncovnější než ti čtyři černoši v Nightlife tour a Silvia Mason James se mi taky, abych řek pravdu při jejich živákách příliš nelíbí). A ty skvělé byly i ty přetvarovávající kostky. Jsem rád že to udělali právě takto a že jsem měl tu čest je vidět na vlastní oči.
Opravdu super zážitek!


škoda že jsi nezažil loveplanet, Neil tam celou dobu hyperaktivně běhal, komunikoval úsměvně s publikem. Hlavně hudba měla grády, ne jako tesla aréna, kde to musí bejt potichu jinak by to tam ozvěna rozmlátila
_________________
How much do you need?!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Ivan Laššan



Založen: 12.8.2006
Příspěvky: 56

PříspěvekZaslal: 6. prosinec 2009 22:32    Předmět: Re: Love planet Citovat

Kittyflip napsal:
Ivan Laššan napsal:
Praha koncert. Wow, to bylo!!!
Pořád z toho ještě nejsem úplně probraný, jsem fakt nadšený. Viděl jsem je naživo poprvé. V televizi mi jejich koncerty nepřišli nikdy kdoví jaké, ale ve skutečnosti to působí úplně jinak. I to Neilové rozhazování rukama vipadá na živo o moc líp. Mají opravdu charisma, Neil vše podával s naprostou elegancí sobě vlastní a Chris je prostě frajer. A tanečnici/zpěvaci byli taky super (rozhodně šmrncovnější než ti čtyři černoši v Nightlife tour a Silvia Mason James se mi taky, abych řek pravdu při jejich živákách příliš nelíbí). A ty skvělé byly i ty přetvarovávající kostky. Jsem rád že to udělali právě takto a že jsem měl tu čest je vidět na vlastní oči.
Opravdu super zážitek!


škoda že jsi nezažil loveplanet, Neil tam celou dobu hyperaktivně běhal, komunikoval úsměvně s publikem. Hlavně hudba měla grády, ne jako tesla aréna, kde to musí bejt potichu jinak by to tam ozvěna rozmlátila

Rozhodně mě taky mrzí, že jsem neviděl Love Planet, věřím že dívat se na poletujícího Neila po pódiu muselo být super překvápko (otázkou je jak u toho vypadal. Ne určitě úžasně).
Jo v Tesle nebyla hudba vyloženě nahlas. Ale já měl štěstí, dostal jsem se na ploše velmi blízko k podiu. Takže jsem to slyšel celkem dobře a výhoda byla ta, že jsem neměl po koncertě zalehlé uši. Opravdu to bylo velmi příjemné vystoupení. Ale musím se taky přidat, že většina lidí se tam ocitla fakt náhodou, tím že nevěděli o co valstně jde. Copak si neuvědomují že vidějí legendy? Ale jako co bych čekal. Když se řadě lidí zmíním o PSB, tak ani někteří neví o co jde. A stejně tak, když zmínim samotný styl synth-pop. To jsou úplně mimo. Vážně jsem naším národem velmi zklamaný. Confused
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Dimo



Založen: 11.9.2009
Příspěvky: 39

PříspěvekZaslal: 6. prosinec 2009 23:50    Předmět: Re: Love planet Citovat

Ivan Laššan napsal:
Copak si neuvědomují že vidějí legendy? Ale jako co bych čekal. Když se řadě lidí zmíním o PSB, tak ani někteří neví o co jde. A stejně tak, když zmínim samotný styl synth-pop. To jsou úplně mimo. Vážně jsem naším národem velmi zklamaný. Confused


Tak, tak, moje řeč. Ale prostě hudba PSB je příliš inteligentní a dobrá na to, aby to u nás v Česku byla masová záležitost. Vždyť Yes! je vynikající album, nevím, co by lidi více chtěli. A koncert to byl úžasný, zážitek na celý život. Jen škoda, že tam nebylo více lidí, kteří by PSB více znali. Příště vyzkouším Anglii, tam bude atmosféra na PSB určitě lepší.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Ivan Laššan



Založen: 12.8.2006
Příspěvky: 56

PříspěvekZaslal: 8. prosinec 2009 0:24    Předmět: Re: Love planet Citovat

Dimo napsal:
Ivan Laššan napsal:
Copak si neuvědomují že vidějí legendy? Ale jako co bych čekal. Když se řadě lidí zmíním o PSB, tak ani někteří neví o co jde. A stejně tak, když zmínim samotný styl synth-pop. To jsou úplně mimo. Vážně jsem naším národem velmi zklamaný. Confused


Tak, tak, moje řeč. Ale prostě hudba PSB je příliš inteligentní a dobrá na to, aby to u nás v Česku byla masová záležitost. Vždyť Yes! je vynikající album, nevím, co by lidi více chtěli. A koncert to byl úžasný, zážitek na celý život. Jen škoda, že tam nebylo více lidí, kteří by PSB více znali. Příště vyzkouším Anglii, tam bude atmosféra na PSB určitě lepší.


PSB mají rozhodně kvalitní hudbu o tom žádná, ale na druhou stranu dělají tak perfaktní a líbívé melodie, jejich hudba je v podstatě komerčí a zároveň dost inteligentní (zajímavé spojení), takže podle mě má potenciál zasáhnout "masy" lidí. Nemusejí ji přece nějak rozumět, nemusí na ní řešit, každý detail stačí když se líbí(texty neřeším, tady se stejně moc anglicky neumí).
Ale tady má málokdo cit pro hudbu (pro kvalitní hudbu), naštěstí jsou zde i výjimky. Takže ať si ta většina ostatních jdou na přeplněné haly s Kabáty. Tam si to alespoň užijou přímo po česku. Ale co je nám do toho, ne??? My jsme proti nim nad věcí I'm with stupid
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Michaela



Založen: 9.7.2009
Příspěvky: 59
Bydliště: Bratislava

PříspěvekZaslal: 10. prosinec 2009 13:18    Předmět: Re: Love planet Citovat

Ivan Laššan napsal:
Dimo napsal:
Ivan Laššan napsal:
Copak si neuvědomují že vidějí legendy? Ale jako co bych čekal. Když se řadě lidí zmíním o PSB, tak ani někteří neví o co jde. A stejně tak, když zmínim samotný styl synth-pop. To jsou úplně mimo. Vážně jsem naším národem velmi zklamaný. Confused


Tak, tak, moje řeč. Ale prostě hudba PSB je příliš inteligentní a dobrá na to, aby to u nás v Česku byla masová záležitost. Vždyť Yes! je vynikající album, nevím, co by lidi více chtěli. A koncert to byl úžasný, zážitek na celý život. Jen škoda, že tam nebylo více lidí, kteří by PSB více znali. Příště vyzkouším Anglii, tam bude atmosféra na PSB určitě lepší.


PSB mají rozhodně kvalitní hudbu o tom žádná, ale na druhou stranu dělají tak perfaktní a líbívé melodie, jejich hudba je v podstatě komerčí a zároveň dost inteligentní (zajímavé spojení), takže podle mě má potenciál zasáhnout "masy" lidí. Nemusejí ji přece nějak rozumět, nemusí na ní řešit, každý detail stačí když se líbí(texty neřeším, tady se stejně moc anglicky neumí).
Ale tady má málokdo cit pro hudbu (pro kvalitní hudbu), naštěstí jsou zde i výjimky. Takže ať si ta většina ostatních jdou na přeplněné haly s Kabáty. Tam si to alespoň užijou přímo po česku. Ale co je nám do toho, ne??? My jsme proti nim nad věcí I'm with stupid


Myslím, že texty sú pri tejto skupine minimálne také dôležité ako hudba. Keď som ich začala počúvať, tiež som vedela len pár slov po anglicky, ale čím viac som rozumela textom, tým viac som si túto skupinu obľúbila.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Ivan Laššan



Založen: 12.8.2006
Příspěvky: 56

PříspěvekZaslal: 10. prosinec 2009 13:56    Předmět: Re: Love planet Citovat

Michaela napsala: Myslím, že texty sú pri tejto skupine minimálne také dôležité ako hudba. Keď som ich začala počúvať, tiež som vedela len pár slov po anglicky, ale čím viac som rozumela textom, tým viac som si túto skupinu obľúbila.[/quote]

Ale já jsem se ani slovem nezmínil, že by texty nebyly důležité.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
AlexAlex



Založen: 12.12.2009
Příspěvky: 1

PříspěvekZaslal: 12. prosinec 2009 14:15    Předmět: Citovat

Koncert byl naprosto skvělý. Škoda jenom, že v tý hale za ty naše prachy ti žebráci (provozovatelé) nemohli aspoň trochu zatopit... byla tam fakt zima. Nevím jak v kotli, bohužel jsem seděl, tuhle chybu ale příště neudělám Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
jena221



Založen: 7.12.2009
Příspěvky: 21

PříspěvekZaslal: 12. prosinec 2009 17:51    Předmět: Citovat

AlexAlex napsal:
Koncert byl naprosto skvělý. Škoda jenom, že v tý hale za ty naše prachy ti žebráci (provozovatelé) nemohli aspoň trochu zatopit... byla tam fakt zima. Nevím jak v kotli, bohužel jsem seděl, tuhle chybu ale příště neudělám Smile



V Bratislave bolo v hale veeeeelmi teplo!!!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Michaela



Založen: 9.7.2009
Příspěvky: 59
Bydliště: Bratislava

PříspěvekZaslal: 13. prosinec 2009 13:15    Předmět: Citovat

jena221 napsal:
AlexAlex napsal:
Koncert byl naprosto skvělý. Škoda jenom, že v tý hale za ty naše prachy ti žebráci (provozovatelé) nemohli aspoň trochu zatopit... byla tam fakt zima. Nevím jak v kotli, bohužel jsem seděl, tuhle chybu ale příště neudělám Smile



V Bratislave bolo v hale veeeeelmi teplo!!!


To je pravda, ku koncu som bola úplne spotená. Vo Viedni v Gasometri bolo tak akurát. Ani by ma nenapadlo kúpiť si lístok na sedenie!!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Czecha



Založen: 27.5.2009
Příspěvky: 144
Bydliště: Nizozemi

PříspěvekZaslal: 14. prosinec 2009 15:39    Předmět: Citovat

V porovnani s lezernosti tohoto publika to u nas nebylo vubec spatne.

http://www.youtube.com/watch?v=g4lIx0xpXLg
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Pet Shop Boys v hloubi noci -> Praha / Blava 2009 Časy uváděny v GMT + 2 hodiny
Jdi na stránku 1, 2, 3, 4  Další
Strana 1 z 4

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.



Powered by php B.B. © 2001, 2005 php B.B. Group
Český překlad php B.B. Czech - www.phpbbcz.com

NAVRCHOLU.cz