Obsah fóra Pet Shop Boys v hloubi noci Pet Shop Boys v hloubi noci
...endless thoughts and questions...
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   RegistraceRegistrace
 stránky Pet Shop Boys v hloubi nociWeb   spřízněný internetový hudební obchodShop   ProfilProfil   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 

PSB v Praze 3.12.2009 (a taky v Bratislavě 1. 12.)
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Pet Shop Boys v hloubi noci -> Praha / Blava 2009
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Dimo



Založen: 11.9.2009
Příspěvky: 39

PříspěvekZaslal: 14. září 2009 12:03    Předmět: Citovat

Mimochodem, taky mi nesedí počet lístků v kotli. Do kotle téhle haly se vejde minimálně čtyři tisíce lidí. A oni do kotle prodávají ani ne polovinu. Mám fakt strach, aby celý koncert nebyl organizační průser.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Dimo



Založen: 11.9.2009
Příspěvky: 39

PříspěvekZaslal: 14. září 2009 12:16    Předmět: Citovat

A ještě tam šaškové napíšou, že "Skalní fanoušci by vzhledem ke kapacitním limitům TESLA Arény a obrovskému zájmu neměli s nákupem vstupenek váhat!". Za 1490 na sezení se jim na to každý vybodne. Tolik stály lístky na Depeche Mode do O2 Arény, a to tam byl o lístky opravdu zájem. Říkám, pořádají to nějací amatéři.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Czecha



Založen: 27.5.2009
Příspěvky: 144
Bydliště: Nizozemi

PříspěvekZaslal: 14. září 2009 12:31    Předmět: Citovat

Amsterdam organizovali Livenation v Heineken Music Hall, ktery ma kapacitu na sezeni +/- 4300 mist (vstupenky se prodavali jen na sezeni).Sal byl zaplnenej sotva do poloviny.Videla jsem na jen jednu reklamu v televizi,zadne billboardy.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Dimo



Založen: 11.9.2009
Příspěvky: 39

PříspěvekZaslal: 14. září 2009 22:38    Předmět: Citovat

Live Nation má národní pobočky, které si zařízují koncerty ve své zemi. Česká Live Nation nemá s nizozemskou kromě názvu nic společného. Ale nejde o Live Nation - zkrátka jde vidět, že koncert PSB v Česku organizují nějací analfabeti. Některé lístky jsou dokonce za 2990,-. To je špatný vtip. Tolik ani nestáli Coldplay loni v Praze v O2 Aréně. A to po nich byla výrazně větší poptávka než po PSB a byli v lepší hale. Kromě toho byla na ten koncert všude reklama, organizátor nebyl socka a věděl, že akci je potřeba zpropagovat.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Czecha



Založen: 27.5.2009
Příspěvky: 144
Bydliště: Nizozemi

PříspěvekZaslal: 15. září 2009 2:13    Předmět: Citovat

A co takhle ten billboard vyrobit sami?
Inspiraci najdete zde.

http://www.youtube.com/watch?v=PIBBYfX3KDA

http://www.youtube.com/watch?v=YUbajM_M5C4
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
fulin



Založen: 25.5.2006
Příspěvky: 89
Bydliště: Most

PříspěvekZaslal: 15. září 2009 12:38    Předmět: Citovat

Vstupenky jsou drahý v každym případě, to si koupí jen skalní fanoučci a kolik jich v ČR je? Když si vezmete, že dvoudenní vstupenka na Love planet stála 700,-. Chemical brothers 770,- a tak dále a tak dále.
A propagace vlastně nulová tak nevim nevim.
Víte někdo kolik bylo v Praze na nightlive tour? Už tenkrát jsem čekal vetší návštěvnost...
_________________
ful
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
coufy



Založen: 14.2.2007
Příspěvky: 120

PříspěvekZaslal: 15. září 2009 19:56    Předmět: Citovat

omlouvám se za obvinění z nepropagace ticket portálu a vinim Branislava Jančicha?? http://www.orsr.sk/vypis.asp?ID=71920&SID=2&P=1
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
Michaela



Založen: 9.7.2009
Příspěvky: 59
Bydliště: Bratislava

PříspěvekZaslal: 15. září 2009 20:17    Předmět: Citovat

organizátorom bratislavského koncertu je Miro Tomaškovič - aspoň tu sa to píše: http://www.aktuality.sk/clanok/144193/pet-shop-boys-pridu-v-decembri-na-slovensko/
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Dimo



Založen: 11.9.2009
Příspěvky: 39

PříspěvekZaslal: 15. září 2009 21:38    Předmět: Citovat

Coufy, ale to je organizátor slovenského koncertu, ne? O tom, kdo organizuje pražský koncert, nikde ani slovo, nedá se to nikde dohledat. Hned bych jim napsal.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Kelly



Založen: 23.10.2008
Příspěvky: 24

PříspěvekZaslal: 15. září 2009 23:08    Předmět: Citovat

Lidi, já vás vážně nechápu, proč pořád řešíte kolik tam bude lidí, já myslím že nejdůležitější je to, že tady budou, miluji Neila s Chrisem, moc se na ně těším, pro mě není důležité kolik tam bude lidí, ale to, že zase uvidím své miláčky živě.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Dimo



Založen: 11.9.2009
Příspěvky: 39

PříspěvekZaslal: 16. září 2009 2:29    Předmět: Citovat

Kelly, na PSB se těšíme všichni, ale věř, že atmosféře koncertu a výkonu PSB prázdná hala fakt nepomůže. Byl jsem na cca 50 koncertech nejrůznějších skupin, a to včetně mamutích koncertů (desetitisíce lidí). A je fakt rozdíl, když je hala plná nebo poloprázdná.

Pokud bude v kotli dva tisíce lidí a pár lidí na sezení, bude to trapas a atmoféra nebude taková, jak by mohla být (takhle hala, kde PSB budou, pojme nějakých cca 8000 lidí na sezení a cca 4000 na stání).
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Michaela



Založen: 9.7.2009
Příspěvky: 59
Bydliště: Bratislava

PříspěvekZaslal: 16. září 2009 11:03    Předmět: Citovat

.... a nehovoriac o tom, že môže dôjsť k zrušeniu koncertu, ak sa predá veľmi málo vstupeniek.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
coufy



Založen: 14.2.2007
Příspěvky: 120

PříspěvekZaslal: 16. září 2009 12:19    Předmět: Citovat

myslím si, že dotyčný pán organizuje oba koncerty, distributor ticketportal je taky slovenská firma, a jde mi samozřejme hlavně o to, až chlapík zjistí, že si diky nízkému počtu prodaných vstupenek nenamastí kapsu, tak to prostě zruší a bude po srandě
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
Dimo



Založen: 11.9.2009
Příspěvky: 39

PříspěvekZaslal: 16. září 2009 12:58    Předmět: Citovat

Coufy, a tu informaci, že to pořádá ten, o kom jsi psal, máš odkud? Kde jsi to dohledal?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
jaro



Založen: 19.9.2006
Příspěvky: 782
Bydliště: Banská Bystrica

PříspěvekZaslal: 16. září 2009 20:11    Předmět: Citovat

...dnes som si bol v informačnom centre kúpiť lístok na "chalanov" a tam pracuje moja bývala spolužiačka.Ukázala mi aktuálny stav predaných lístkov.Na státie okolo 1500,pod pódiom okolo 400 a na sedenie cca 2000.Koľko je však kapacita to vôbec netuším...... d'oh!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Pet Shop Boys v hloubi noci -> Praha / Blava 2009 Časy uváděny v GMT + 2 hodiny
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Další
Strana 2 z 10

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.



Powered by php B.B. © 2001, 2005 php B.B. Group
Český překlad php B.B. Czech - www.phpbbcz.com

NAVRCHOLU.cz