Obsah fóra Pet Shop Boys v hloubi noci Pet Shop Boys v hloubi noci
...endless thoughts and questions...
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   RegistraceRegistrace
 stránky Pet Shop Boys v hloubi nociWeb   spřízněný internetový hudební obchodShop   ProfilProfil   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 

MTV

 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Pet Shop Boys v hloubi noci -> Off-topic
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
jaro



Založen: 19.9.2006
Příspěvky: 782
Bydliště: Banská Bystrica

PříspěvekZaslal: 5. červenec 2007 21:49    Předmět: MTV Citovat

...zaujíma ma,či existuje niekde na nete záznam vysielania MTV napríklad z leta 1993.Nevie niekto z Vás o niečom takomto? Zaujíma ma to preto,lebo som spomínal so susedom na staré časy a na to, aká hudba sa hrávala na mtv.Spomínam si,ako som v jednu sobotu videl prvý raz v relácii FIRST LOOK video Can you forgive her? s mojim susedom,ktorý PSB nejako extra nemusel,no hneď povedal niečo asi takéto:"Tak toto budú dávať do nemoty celé leto". A aj dávali!!! Smile

........to boli časy......... Cool


(....spomínaš Tom ? Wink )
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
jaro



Založen: 19.9.2006
Příspěvky: 782
Bydliště: Banská Bystrica

PříspěvekZaslal: 5. červenec 2007 21:52    Předmět: Citovat

.......a čo ty FLYER ? Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Flyer



Založen: 8.5.2006
Příspěvky: 549
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: 5. červenec 2007 23:20    Předmět: Citovat

jaro napsal:
.......a čo ty FLYER ? Wink

Já na to teda moc nevzpomínám, jelikož v roce 1993 mi bylo nějakých 7 let a o dění v pop music jsem se tehdá příliš nezajímal. Je ale fakt, že tou dobou jsem zřejmě poprvé zaregistroval PSB a to díky Go West (tenkrát jsem ale nevěděl, že to je od PSB). Tomuhle hitu prostě nešlo uniknout. Mr. Green

Jinak k Tvému dotazu - mrkni na www.youtube.com a do vyhledávaní napiš MTV 1993, třeba Ti to tam najde aspoň něco z toho, co hledáš.
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail MSN Messenger
Alis



Založen: 13.5.2006
Příspěvky: 73
Bydliště: Trutnov

PříspěvekZaslal: 6. červenec 2007 0:07    Předmět: Citovat

Jo, jo, to byly časy (to mi bylo třináct Cool) a hlavně se mi líbily víkendy s PSB Smile To jsem nahrávala na video a na kazeťák jak divá Wink
_________________

The Ghost Of Myself
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
jaro



Založen: 19.9.2006
Příspěvky: 782
Bydliště: Banská Bystrica

PříspěvekZaslal: 6. červenec 2007 0:15    Předmět: Citovat

.........Bože!!!!!!!!!! Ako som mohol zabudnúť na víkendy s PSB!!!! Exclamation Vďaka Alis! Wink Ja som díval celé denné vysielanie a k tomu ešte aj opakovanie v noci. Laughing Naši boli so mňa totálne zúfalý a chceli ma dať liečiť Laughing .Mamina si myslela,že ma to po puberte prejde (mal som 15).No neprešlo Smile


.....Flyer "díky" Rolling Eyes si neprekonateľný Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Alis



Založen: 13.5.2006
Příspěvky: 73
Bydliště: Trutnov

PříspěvekZaslal: 6. červenec 2007 20:46    Předmět: Citovat

Není zač Wink Noční opakování mělo svou velkou výhodu, co se nestihlo natočit přes den, dohánělo se v noci. Laughing, nebo jsem si třeba ve dne řekla, že si něco nenahraju a potom se mi to zalíbilo a tak byla noční směna. Cool
_________________

The Ghost Of Myself
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
jaro



Založen: 19.9.2006
Příspěvky: 782
Bydliště: Banská Bystrica

PříspěvekZaslal: 6. červenec 2007 22:40    Předmět: Citovat

..ja som nočné opakovanie sledoval v nádeji,že uvidím ešte niečo,čo som nevidel. Rolling Eyes Zvyčajne však opakovali presne to isté.No to vôbec nevadilo Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
jaro



Založen: 19.9.2006
Příspěvky: 782
Bydliště: Banská Bystrica

PříspěvekZaslal: 12. červenec 2007 11:36    Předmět: Citovat

...vždy v piatok v noci dávali nejakú tanečnú reláciu(teraz si nespomeniem na názov),kde boli celkom fajné "vecičky". Raz,keď už rotoval GO WEST,som som to díval a ostal som frflať,keď medzi inými išiel aj go west.Vravel som si,načo to púšťajú ešte aj tu! Surprised .No ostal som ako prikovaný,keď na konci sa obvavili titulky (Pet Shop Boys Go West Very) a chvíločku na to ďalšie ( Pet Shop Boys Go West Part 2) Shocked
Môj absolútny šok Vám ani nebudem opisovať Laughing .
.... Part 2 som videl len v tedy jediný krát ..... až po vydanie POPARTu


(...Ó Bože,to bola doba ....)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Flyer



Založen: 8.5.2006
Příspěvky: 549
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: 12. červenec 2007 19:30    Předmět: Citovat

Já mám Go West Part 2 spojeno spíš s DVD Nightlife, kde to hráli na úplný konec. Neil tam stál za takovými malými klávesami, vypadalo to docela legračně. Mr. Green

Ale ten psychedelický klip má taky něco do sebe... Wink
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail MSN Messenger
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Pet Shop Boys v hloubi noci -> Off-topic Časy uváděny v GMT + 2 hodiny
Strana 1 z 1

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.



Powered by php B.B. © 2001, 2005 php B.B. Group
Český překlad php B.B. Czech - www.phpbbcz.com

NAVRCHOLU.cz